Mój kurs programowania Dart jest już na Udemy!

Mój kurs programowania Dart jest już na Udemy!

W końcu udało mi się! Kurs podstaw programowania Darto jest już dostępny dla każdego. Poniżej są krótkie przemyślenia, a jeszcze niżej znajdziecie link, który pozwoli wam kupić kurs po zniżce. Kupon zwykle ważny jest nie więcej niż miesiąc na Udemy, dlatego postaram się to aktualizować co jakiś czas. Zawsze możecie wysłać mi maila i wam taki nowy link podeślę.

Kurs podstaw programowania, dla kogo?

Jeśli chcesz poznać Flutter, ale nie potrafisz jeszcze programować, to musisz najpierw poznać Dart i fundamenty. Taki jest właśnie cel tego kursu, aby przygotować Cię do nauki Flutter’a. 

Przy dużym zainteresowaniu, dodam więcej lekcji i będę kurs rozwijał. Do końca czerwca będzie łącznie 48-49 lekcji. Każda z nich jest odpowiednio przygotowana, aby nie zanudzić odbiorcy, nie ma tu żadnego lania wody. Same konkrety i przykłady, a czasami również zadania praktyczne z wyjaśnieniami.

Jako że kurs jest całkowicie po polsku, nie spodziewam się ogromnego popytu, nasz rynek nie jest specjalnie duży. Raczej nie spodziewam się zwrotu z tej inwestycji, a szkoda. Zawiodłem na poziomie budowania marki i społeczności, co chciałem osiągnąć poprzez ten blog i darmowe lekcje na YouTube, gdzie w kilka miesięcy zdobyłem ledwo 12 subskrybentów. Bywa i tak 🙂 Gdyby mi się to udało, kurs zapewne byłby oferowany poza Udemy, za wyższą cenę. Uważam, że kurs jest porządnie zrobiony, daje sporo wartości, zwłaszcza że cena jest niska (bo Udemy). Dzięki poczynionym inwestycjom jakość audio jest świetna, sam kurs nagrywany był w 4k, niestety na platformie zobaczycie tylko full hd, bo jest to maksymalna dostępna rodzielczość.

Bardzo możliwe, że na koniec roku zrobię podsumowanie. To znaczy, ile udało mi się zarobić, ile czasu musiałem na to poświęcić (staram się to śledzić w jakimś stopniu) itd. 

Link z kuponem:
https://www.udemy.com/course/programowanie-dart-kurs-od-podstaw/?couponCode=WEB_50214D0E6A42ACE